برگزاری دوره‌های آموزشی طرح توانا و رویداد کارآفرینی همنت سالمندی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به افتخار پدربزرگ‌ها ومادربزرگ‌ها

واقعیتش اینه که این روزها علم و هنر نطلبیده زیاده... این دقیقاً یعنی اینکه ما یک عالمه جوون باهوش و کم و بیش درس دون داریم که زور تو بازوشون کپک زده و نمی‌دونند با این همه چیز مهم و تا به تا که تو طول سال‌های تحصیلشون خوندند دقیقاً چه گلی رو به کجای سر چه کسی بزنند تا اگر بشه پول دربیارند و احساس مؤثربودن و سربلندی هم بکنند...
خب حالا وقتشه
برای اینکه بشه چیزهای تازه بفهمید، با مسأله‌های واقعی کلنجار برید، استاد خوب داشته باشید و علم و هنر و توانمندیتونو به بهترین شکل ممکن به ظهور برسونید کِی بهتر از حالا و کی بهتر از شما؟
شما دعوتید به رویداد کارآفرینی همنت سالمندی
این یک دوره است که شما توش با ایجاد کسب و کارهای نوآورانه با روش تفکر طراحی آشنا می‌شید.
حداقل شش کارگاه مقدماتی در قالب پیش رویدادهای آخر هفته می‌گذرونید.
بعد موضوعتونو انتخاب می‌کنید و براش تیم تشکیل می‌دید اگر از پس کار تیمی خوب براومدید این شانسو دارید که تیم مستقر تو مرکز نوآوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان باشید و ازهمه امکانات فوق العادش برخوردار بشید.

تاریخ برگزاری رویداد: ۲۸ الی ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۶

پیش رویداد هم‌نت سالمندی و برگزاری دوره‌های آموزشی طرح توانا

طرح توانا مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی کاربردی است که جهت ارتقای توانمندی‌های کارآفرینانه دانشجویان و آشنایی با فضای کسب و کار و ملزومات آن طراحی شده است. این بسته آموزشی شامل ۶ عنوان دوره آموزشی در قالب ۵۰ ساعت آموزش برای هر نفر و در آن مباحثی همچون ایجاد انگیزه برای کارآفرینی مدل کسب و کار، نوشتن طرح کسب و کار، روشهای بازاریابی، اصول و فنون مذاکره، پایش محیط کسب و کار و چالش های آن در ایران و روشهای تامین مالی به شرکت کنندگان ارائه می‌گردد. بسته آموزشی توانا با توجه به تجربه مرکز کارآفرینی شریف و متناسب با مهمترین نیازهای دانشجویان طراحی شده و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری اجرا می‌گردد.
شما با شرکت در این دوره‌های آموزشی، خودتون را برای حضور در رویداد هم‌نت سالمندی آماده می‌کنید.

هزینه ثبت نام در ۶ دوره آموزشی: ۵۰.۰۰۰ تومان

* اولویت شرکت در رویداد هم نت با کسانی است که در حداقل دو کارگاه ستاره دار شرکت کنند.

** کسانی که در کارگاه های پیش رویداد شرکت کنند از تخفیف جهت شرکت در رویداد هم نت سالمندی برخوردار خواهند شد.

برنامه زمان بندی پیش رویداد توانا

جهت ثبت نام در پیش رویداد توانا کلیک کنید