اطلاعیه پیش ثبت نام سفر به عتبات عالیات در تاریخ های 16 اسفند 95 و 2 فروردین ماه 96 ویژه برادران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

اطلاعیه سفر به عتبات عالیات ویژه نخبگان و مستعدان برتر

معاونت فرهنگی بنیاد ملی نخبگان با همکاری ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در تاریخ­های 16/12/95 و 96/01/02 امکان سفر به عتبات عالیات را برای برادران مشمولین جوایز تحصیلی سال­های 94 و 95 با ظرفیت محدود یک همراه (همسر) فراهم نموده است. ضمن اینکه بنیاد ملی نخبگان مبلغ 12/000/000 ریال (معادل 70 درصد کل هزینه سفر هر شخص) و مبلغ 9/000/000 ریال (معادل 50 درصد کل هزینه سفر همراه ) را تأمین می­نماید، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان نیز مبلغ 15/000/000 ریال را از طریق بانک ملت به صورت وام قرض­الحسنه پرداخت خواهد کرد.

متقاضیان محترم جهت پیش ثبت­ نام حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ 95/11/27  به  لینک ثبت نام و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به labbayk.ir مراجعه فرمایند.


نکات مربوط به سفر به عتبات عالیات تاریخ­های 16 اسفند و 2 فروردین

1- دانشجویانی که گذرنامه نداشته یا به نوعی از معافیت تحصیلی استفاده میکنند برای این کاروان اقدام ننمایند.

2- همراه مجاز در این دوره فقط همسر میباشد و همراه دیگری پذیرش نخواهد شد.

3- مدارک موردنیاز برای سفر شامل: گذرنامه با مهلت اعتبار 6 ماه ،2 قطعه عکس 3 در 4، در صورت دانشجو بودن گواهی اشتغال به تحصیل یا کپی از کارت دانشجویی، در صورت تأهل و به همراه داشتن همسر کپی عقدنامه میباشد.

4- تحویل کلیه مدارک به ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در تهران صورت گرفته و در شعبات استانی یا دانشگاهی هیچ ثبت نامی مبنی بر این امر انجام نخواهد شد.

5- تکمیل فرم پیش­ثبت نام به منزله ثبت­نام قطعی نبوده و پذیرش بر اساس ترتیب زمانی انجام ثبت نام صورت میپذیرد.

6-  مستعدان مشمول (اشخاصی که خدمت سربازی را نگذرانده­اند) بایستی به همراه یک ضامن از اقوام درجه یک به دفاتر اسناد رسمی مراجعه نموده و گواهی امضاء (تعهد خروج از کشور) را اخذ نمایند.

7- ظرفیت هر کاروان 38 نفر میباشد و تنها 10 ظرفیت از آن واجد شرایط همراه و مابقی بدون همراه است.

8- بنیاد ملی نخبگان 70 درصد هزینه شخص مستعد و 50 درصد هزینه همراه را پرداخت خواهد نمود و در خصوص پرداخت وجه سفر متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

9- پس از پذیرش نهایی سایر اقدامات لازم از طریق ارسال پیامک و یا تماس تلفنی از جانب کارشناسان بنیاد به اطلاع زائرین محترم خواهد رسید.

* در صورتیکه متن فوق را مطالعه نموده و با کلیه شرایط آن موافقت دارید جهت تکمیل، فرم پیش ثبت نام را  کلیک فرمایید.