با رویکرد محیط‌زیست/ رویداد ایده‌پردازی اسباب‌بازی برگزار می‌شود مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

استارت‌آپ اسباب‌بازی و رویداد ایده‌پردازی ‌بازی با رویکرد محیط‌زیست به میزبانی استان مازندران برگزار می‌شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ استارت‌آپ اسباب‌بازی و رویداد ایده‌پردازی ‌بازی با  رویکرد محیط زیست، در روزهای بیست‌وهشتم بهمن‌ماه به‌صورت پیش‌رویداد و  هفتم اسفندماه به‌صورت رویداد اصلی به میزبانی بنیاد نخبگان استان مازندران در ساری برگزار خواهد شد.

اشتغال‌آفرینی از طریق ایجاد کسب‌وکار دانش‌بنیان، شناسایی و هدایت ایده‌ها و طرح‌های برتر، رفع معضلات زیست‌محیطی با آموزش مناسب و همچنین ارائه تسهیلات به‌منظور راه‌اندازی شرکت‌های نوپا در حوزه اسباب‌بازی از مهمترین اهداف این رویداد و استارتاپ‌ محیط‌زیستی است.

این رویداد ایده‌پردازی و مسابقات اسباب‌بازی در محورهای تخصصی ساخت‌بازی و اسباب‌بازی با محوریت محیط‌زیست که می‌تواند شامل: احترام به محیط زیست (حفظ گونه‌های در حال انقراض)، حفظ پاکیزگی محیط‌زیست (محیط زندگی و اطراف آن، آب، هوا، جنگل، ساحل و دریا)، ذخیره‌سازی انرژی (بازیافت، اکو-تک یا معماری سبز) کاهش تولید تاثیرگذارنده‌ها بر سلامت انسان (پسماندها) و سایر زمینه‌های مرتبط باشد، برگزار می‌شود.

تشکیل کارگاه‌ها و پنل‌های تخصصی به منظور آموزش شرکت‌کننده‌ها برای ارتقاء سطح ایده یا محصول، دیگر برنامۀ جانبی نخستین رویداد ملی ایده‌پردازی بازی و اسباب‌بازی محیط‌زیست است.

لازم به ذکر است، ثبت‌نام این رویداد تا تاریخ 23 بهمن‌ماه دارد. متقاضیان می‌توانند در دو بخش ثبت ایده و یا شرکت در رویداد، با مراجعه به آدرس  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ثبت‌نام کنند.